Movies
Ratings
103
Man on the EdgeRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5