Movies
Ratings
139
ArmageddonRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0