Titles you rated
City of GodRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Big PictureRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0