Series
Ratings
106
MotherRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0- Inspector Park Moon SooRated ★ 4.0