Titles you rated
Iron ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5