Titles you rated
ParkerRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
The RavenRated ★ 4.0
SafeRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Project XRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0