Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 4.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
No ReservationsRated ★ 2.0
Leap YearRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 2.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
밤의 여왕Rated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 2.0
Shallow HalRated ★ 3.0