Series
Ratings
22
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0
SignRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0