Titles you rated
The Victims' Game Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Copycat KillerRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0- Light the Night Part 3Rated ★ 3.5
- Light the Night part 2Rated ★ 3.5
Light the Night Part 1Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0