Titles you rated
Stockholm StoriesRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0