Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.5