Titles you rated
- Bitter sweet Sugar EmpireRated ★ 4.5
- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
QuizRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0- The ParadiseRated ★ 3.0
The Witness for the ProsecutionRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.0
- The CravingsRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0- M&MRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0