Titles you rated
IratiRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
My Happy MarriageRated ★ 4.0
Monster HunterRated ★ 1.0- The Imperial Prosecutor: Arms hijacking caseRated ★ 1.0
- Saturday's ApartmentRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 1.5
Rainbow SongRated ★ 4.0
Green SnakeRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5- Detective DiRenjie: Tame tigerRated ★ 4.0
The Pig KingRated ★ 2.5
The Man with the AnswersRated ★ 1.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 1.5
FallRated ★ 1.5
LightRated ★ 1.0
Donkey SkinRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 2.0
Sekaiichi Hatsukoi MovieRated ★ 3.0
The World's First Love: ProposalRated ★ 1.5