Movies
Ratings
624
DogRated ★ 4.0- Will Not ChangeRated ★ 4.0
- Life That SavesRated ★ 3.0
- Mother and the Cuckoo ClockRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The Noisy MansionRated ★ 4.0
Dorian GrayRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
The TranslatorsRated ★ 4.0
SharperRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
And So It GoesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5