Titles you rated
TempestRated ★ 4.5
The Art of NegotiationRated ★ 5.0
The Potato LabRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
If We Were A SeasonRated ★ 3.5- The Tuna and The DolphinRated ★ 3.0
Land of WomenRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0