Movies
Ratings
35
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0