Series
Ratings
19
Master's SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0