Titles you rated
a.k.a. Nikki S. LeeRated ★ 1.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.5- Winter GardenRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Moving OnRated ★ 2.5
Ladies of the ForestRated ★ 0.5- UnforgettableRated ★ 0.5
Match PointRated ★ 1.5- Heavy SnowRated ★ 2.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 1.5
Wicked Little LettersRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 5.0
Fallen LeavesRated ★ 2.5
A Tale of WinterRated ★ 3.0
Three Colors: WhiteRated ★ 1.0
DogtoothRated ★ 3.0