Series
Ratings
101
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
The Great MerchantRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Be ArrogantRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
- Late BlossomRated ★ 5.0
White LiesRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
- The Secret GardenRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 5.0