Titles you rated
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 4.5
Dragonball EvolutionRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Jupiter AscendingRated ★ 4.5
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 5.0
Freddy vs. JasonRated ★ 5.0
Race to Witch MountainRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.5
TronRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0