Movies
Ratings
31
Easy ARated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5