Movies
Ratings
1393
The X FilesRated ★ 3.5
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 2.5
Harsh TimesRated ★ 1.5
KilimanjaroRated ★ 1.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
15 MinutesRated ★ 3.0
TranceRated ★ 1.5
KaliforniaRated ★ 3.0- Battle Royale 3DRated ★ 3.0
The AmericanRated ★ 3.0
Harry BrownRated ★ 3.0
Wall StreetRated ★ 2.5- Gangster LessonsRated ★ 2.0
ElektraRated ★ 1.0
8MMRated ★ 1.5
The JackalRated ★ 2.0
High RiskRated ★ 1.0