Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.0
PunchRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0