Movies
Ratings
267
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Stuck on YouRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0