Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0- Palace of DreamsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5- KkoljjimanseRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 4.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
LobbyistRated ★ 4.5- Go Mom Go!Rated ★ 5.0