Titles you rated
Lump of SugarRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0