Titles you rated
Daughters-in-LawRated ★ 4.5
The Great MerchantRated ★ 5.0
Love and AmbitionRated ★ 5.0
The Great SeerRated ★ 5.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 5.0
God of WarRated ★ 4.0- Late Night HospitalRated ★ 4.0
Sweet SpyRated ★ 4.0
Golden FishRated ★ 5.0
Swallow the SunRated ★ 4.0
Bride of the CenturyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
I Believe in LoveRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Yellow BootsRated ★ 4.0
Gold LandRated ★ 4.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5