Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.5
KopsRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
CasablancaRated ★ 3.0
The Ghost WriterRated ★ 3.0
The Boondock Saints II: All Saints DayRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
El MariachiRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 2.0