Titles you rated
BraveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0