Movies
Ratings
658
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
River's EdgeRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 1.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5