Series
Ratings
19
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
RatchedRated ★ 4.0
Black Jack OVARated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5