Titles you rated
The PhoneRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0