Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5