Movies
Ratings
78
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 2.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5