Movies
Ratings
724
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Cowboys & AliensRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
LifeRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
DoomRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 2.5
The Time MachineRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 3.0