Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
I Believe in LoveRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
BloodRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0