Series
Ratings
36
SKY CastleRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 2.0
Gintama°Rated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0