Movies
Ratings
146
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5