Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.5- 짜장소녀 뿌까 2기Rated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0