Movies
Ratings
15
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0