Titles you rated
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
RivalRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 1.5
Cain and AbelRated ★ 1.5
RomanceRated ★ 2.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
A New LeafRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5