Titles you rated
Breaking the WavesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 1.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
PunchRated ★ 1.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0