Movies
Ratings
484
Se7enRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 1.0
Running TurtleRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 1.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5