Titles you rated
- SkinsRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 4.0
TripleRated ★ 2.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 5.0- Black ButlerRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
OzarkRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5