Movies
Ratings
184
Christmas in AugustRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0