Titles you rated
SpartacusRated ★ 5.0
RomeRated ★ 3.0
Love and LiesRated ★ 2.5- HeartCatch PreCure!Rated ★ 1.0
Shuriken Sentai NinningerRated ★ 0.5
18ifRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.5- RenegadeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.0- Basically NiceRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0- The Fugitive LawyerRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 4.5