Movies
Ratings
700
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5
The RoomRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
ReplicasRated ★ 2.5