Series
Ratings
82
Into the NightRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The RainRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0