Series
Ratings
92
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
GlitchRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5