Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
South BoundRated ★ 1.5